Titles you rated
The Hot ChickRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 4.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 2.5
21Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0