Series
Ratings
60
JumongRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Sweet Home, Sweet HoneyRated ★ 3.0
Baby Daddy Season 5Rated ★ 5.0
Baby Daddy Season 4Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.0
Baby Daddy Season 3Rated ★ 5.0- Baby Daddy Season 2Rated ★ 5.0
- Baby Daddy Season 1Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0
2 Broke GirlsRated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 4.0
2 Broke GirlsRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.5
- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0