Titles you rated
The Danish GirlRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0