Movies
Ratings
189
ForgottenRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
The ApartmentRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.5
True FictionRated ★ 2.0
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 5.0
The President's BarberRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Journey to the Christmas StarRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.0
The New GirlfriendRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5