Series
Ratings
396
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
Inside Job Part 2Rated ★ 4.5
Dept. QRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Rick and Morty Season 8Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
The Rookie Season 4Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 1.0
The RookieRated ★ 4.0
The Rookie Season 3Rated ★ 4.0
The RookieRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0