Titles you rated
Honest CandidateRated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 0.5
The ClosetRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 2.0
Start-UpRated ★ 2.0
A Little PrincessRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 2.5
Black MoneyRated ★ 2.5
Love, AgainRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.0
Gemini ManRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 3.0
47 Meters Down: UncagedRated ★ 3.0