Movies
Ratings
19
MasqueradeRated ★ 1.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0