Titles you rated
High KickRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0