Titles you rated
Memoirs of a MurdererRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
MarionetteRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Deliver Us from EvilRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
DuelistRated ★ 2.0
SekigaharaRated ★ 5.0
AlexanderRated ★ 2.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0
Barça DreamsRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0- IroncladRated ★ 3.0
RageRated ★ 4.0
WasabiRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0