Series
Ratings
18
Dragon Ball Z Kai: Sayian / Frieza SagaRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 4.0
Heartless CityRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 2.0
- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0