Titles you rated
RunRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
LegendRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.0
MorbiusRated ★ 3.5
Black AdamRated ★ 3.5