Titles you rated
Children...Rated ★ 3.0
SawRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The RestlessRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
TrainwreckRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5