Titles you rated
Berserk Season 1Rated ★ 2.5- 頭文字D: Third StageRated ★ 2.5
Lucky LouieRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 3.5- 원피스 3기Rated ★ 2.0
- 원피스 2기Rated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 2.0
One PieceRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 2.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5