Titles you rated
PredestinationRated ★ 4.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 2.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.0