Titles you rated
TakenRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0