Movies
Ratings
51
SaltRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 1.5
White ChicksRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5