Series
Ratings
10
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0