Titles you rated
Late Night RestaurantRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
LuciferRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 1.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 0.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0