Movies
Ratings
382
One-LineRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
The Secret in Their EyesRated ★ 4.5
The PredatorRated ★ 1.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
Rebel in the RyeRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
MoebiusRated ★ 3.0
PietaRated ★ 3.0
The LibertineRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0