Series
Ratings
36
BigRated ★ 1.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
GhostRated ★ 1.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 1.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5- Smile, YouRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5