Movies
Ratings
40
Home AloneRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 1.0
TakenRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0