Titles you rated
One Punch ManRated ★ 4.0
ShirobakoRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5