Titles you rated
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5