Titles you rated
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5- Masters of HorrorRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0