Titles you rated
The BequeathedRated ★ 0.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
BargainRated ★ 2.0
Missing: The Other SideRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 1.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 1.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Young Royals Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
Tough Guy's LoveRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0