Series
Ratings
28
BigRated ★ 2.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
JumongRated ★ 0.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 0.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 0.5
Temptation of WifeRated ★ 0.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
GiantRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.5