Series
Ratings
227
Becoming a BillionaireRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0- My Love PatzziRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0
Paradise RanchRated ★ 1.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 1.0- Loving YouRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 1.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.0
HotelierRated ★ 3.5
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0
Que Sera, SeraRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
ResurrectionRated ★ 3.5
Romance TownRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
- Merry MaryRated ★ 4.0
- The Path to GloryRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 2.0