Titles you rated
Daytime Shooting StarRated ★ 2.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Crazy First LoveRated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 2.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0