Titles you rated
The Day of the JackalRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0