Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5