Titles you rated
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0