Movies
Ratings
693
The VillagersRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The WitnessRated ★ 3.5
The Soul-MateRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Lars and the Real GirlRated ★ 3.5
MisbehaviorRated ★ 1.5
BurningRated ★ 2.0
Love+SlingRated ★ 0.5
IncendiesRated ★ 4.5
SickoRated ★ 4.0
I Killed My MotherRated ★ 5.0
HowlingRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0