Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 1.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0