Series
Ratings
29
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Senpai Is an OtokonokoRated ★ 4.5- Di Gi CharatRated ★ 3.5
- Di Gi Charat Nyo!Rated ★ 3.5
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
ClannadRated ★ 1.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
NEW GAME!Rated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0