Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0