Titles you rated
JokerRated ★ 4.0
Shazam!Rated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
50 First KissesRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5