Movies
Ratings
727
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
The Running ManRated ★ 3.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Woman in the White CarRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.5