Series
Ratings
194- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5
GoGo Sentai BoukengerRated ★ 5.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- 원피스 4기Rated ★ 4.0
IronheartRated ★ 3.0- 원피 스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
xxxHOLiC - Lou AdayumeRated ★ 3.5