Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 1.0
MadagascarRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0