Titles you rated
BloodRated ★ 1.0
Hotel KingRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 1.0
Heart to HeartRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0