Movies
Ratings
413
Nobody 2Rated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
The RuinsRated ★ 3.0
Red EyeRated ★ 2.5- Chabak – Night Of Murder And RomanceRated ★ 0.5
Case 39Rated ★ 3.0
Level 16Rated ★ 2.5
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Don't Breathe 2Rated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
American MadeRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
Let Him GoRated ★ 3.5
The Next Three DaysRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 4.0