Titles you rated
Cast AwayRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0