Movies
Ratings
170
Gone GirlRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5