Titles you rated
- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Buzzer BeatRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5