Titles you rated
Couple or TroubleRated ★ 5.0- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
True BloodRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 3.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Carrie DiariesRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5