Series
Ratings
29- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 3.0
Wistoria: Wand and SwordRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Ace of the DiamondRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 4.5