Titles you rated
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Heroes RebornRated ★ 2.5