Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0- Sunset in My HometownRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0