Movies
Ratings
101
DerangedRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 2.0
BlindRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
MoanaRated ★ 1.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.0