Titles you rated
The Great MerchantRated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 4.5
The Return of IljimaeRated ★ 3.0
JejoongwonRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 2.0
Jang Yeong SilRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
The Snow QueenRated ★ 4.0
Imaginary CatRated ★ 3.0
Royal FamilyRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 4.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
The Goddess of FireRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.0